תחומי מומחיות עיקריים​
תחום עיסוקי העיקרי בימים אלה הוא אבחון מוקדם, טיפול ומניעה של סרטן העור לסוגיו. האבחון מתבצע בין השאר
באמצעות דרמוסקופיה - נושא בו רכשתי מיומנות רבה בשל היותי אחד מראשוני העוסקים בו בארץ. תחומי עיסוק נוספים הם אבחון שומות ונגעי עור שפירים. בתחום הכירורגי אני עוסק בניתוחים בשיטת MOHS לסילוק גידולי עור סרטניים (תחום התמחות בו נבחרתי ע"י עמיתי בשנת 2017 לאחד משלושת רופאי העור המובילים בארץ כפי שפורסם במגזין הרופאים הטובים בישראל לשנת 2017 של פורבס).

דרמטוכירורגיה ורפואת עור
דרמטוכירורג הוא קודם כל רופא עור - מומחה במחלות עור אשר למד והתמחה בתחום צר יחסית של כירורגיה העוסקת בבעיות הממוקמות לעור ולמבנים הקשורים בו. דרמטוכירורג מבצע פעולות כירורגיות החל בביופסיות עור פשוטות, המשך בניתוחים קלים כגון טיפול בציפורן חודרנית, יבלות, נקודות חן ונגעי עור אחרים, טיפול בצלקות וכלה בניתוחים גדולים לכריתת סרטני עור.

תחום ניתוחי המוס הוא תחום ייחודי של דרמטוכירורגיה ובארה"ב, מולדת ניתוחי המוס, מבוצע בעיקר ע"י רופאי עור. בישראל עוסקים בתחום גם דרמטוכירורגים וגם כירורגים פלסטיים.

כיום עוסקים דרמטוכירורגים רבים גם באסתטיקה כולל השתלות שיער, שאיבת שומן, הרמת עפעפיים וגבות, תיקוני אזניים וכן הזרקות בוטוקס וחומרי מילוי.

 

רמה מקצועית גבוהה
מאז שהתחלתי בעבודתי כרופא עומדים לנגד עיני במקום הראשון כבודו ובריאותו של המטופל וגוברים על כל שיקול אחר.
כרופא עור בכיר במחלקת העור של ביה"ח הדסה, העוסק במקצוע מזה קרוב ל- 25 שנה, הקפדתי לאורך השנים לשמור על רמת עדכון גבוהה ועל היכרות מעמיקה ויסודית של מרבית הנושאים בתחום רפואת העור.
בתקופה זו רכשתי ניסיון רב והפכתי ליועץ בכיר לביטוחים המשלימים של כל קופות החולים וחברות ביטוח רפואי רבות בישראל. חולים רבים מכל רחבי הארץ ומחו"ל פונים או מופנים אלי לחוות דעת שנייה ולטיפול בבעיות מורכבות שלא נמצא להן פתרון קודם לכן.

 

תחום רפואת העור הוא אחד התחומים הרחבים והמגוונים ברפואה וכמו בתחומים רפואיים רבים אחרים של הרפואה המודרנית, גם בו מתחוללים בשנים האחרונות שינויים מהותיים עם כניסתם של תחומי מחקר חדשים המביאים בעקבותיהם תרופות חדשות וטיפולים חדשניים. רופא העור מכיר ויודע לאבחן למעלה מ- 3000 מחלות שונות, כיצד לאבחן וכיצד לטפל בהן.

לנוחיות הפונים קיימים באתר דפי מידע מגוונים העוסקים בתחומי המומחיות הייחודיים של ד"ר גלעד וכן פירוט של הטיפולים המבוצעים על ידו במרפאה ובחדרי ניתוח בבתי החולים עימם הוא עובד.

המרפאה ממוקמת במיקום מרכזי בירושלים, מתוכננת, מעוצבת ובנויה לנוחיות החולים באופן המאפשר פרטיות מלאה בחדרי הטיפול. במרפאה מתקבלים בהסדר מבוטחי כללית מושלם, מכבי מגן זהב, מאוחדת עדיף ושיא ושב"ן לאומית (בכפוף לתנאי קופות החולים והביטוחים המשלימים), וכן מתקבלים פונים פרטיים (ביטוח רפואי פרטי או ללא כל ביטוח). ​

הקבלה היא אך ורק בתיאום מראש.

שימו לב: ימי ומועדי המרפאות עלולים להשתנות בהתראה קצרה (לחולים רשומים תימסר על כך הודעה בעוד מועד ויתואם תור חדש).

לבקשת תור ניתן לפנות במספר אופנים כמפורט כאן...

ד"ר לי-און גלעד יליד חיפה 1960, נשוי ואב לארבעה.

בוגר הפקולטה לרפואה של האוניברסיטה העברית והדסה, בעל תואר ד"ר ברפואה וביוכימיה.

התמחה ברפואת עור במחלקת עור של ביה"ח הדסה ובשנת 2004 השתלם בניתוחי MOHS בסן דיאגו קליפורניה.

לשעבר מנהל יחידה לדרמטוכירורגיה וניתוחי MOHS ומנהל המרכז הארצי למחלת הנסן במחלקת עור של ביה"ח הדסה.
מנהל מרפאה לדרמטוכירורגיה וניתוחי מוס, המרכז הרפואי שערי צדק.

יועץ מוכר לביטוחים המשלימים של כל קופות החולים וחברות הביטוח.

  טלפון:  02-5633033     |     פקס:  02-5633033     |     דוא"ל:  5633033f@gmail.com     |     כתובת:  עמק רפאים 43ב', קומה א

אודות

מידע נוסף

המרפאה